חסרה כאן תמונה של עו"ד שוורץ

משרד עורכי דין לתאונות עבודה ותאונות דרכים | שוורץ ושות'

נפצעת או שנגרם לך נזק בתאונת דרכים במסגרת העבודה?

ייתכן שמגיעים לך פיצויים כספיים בשל הנזקים שנגרמו לך!

משרד עורכי דין לתאונות עבודה ותאונות דרכים | שוורץ ושות'

נפצעת או שנגרם לך נזק בתאונת דרכים במסגרת העבודה?

ייתכן שמגיעים לך פיצויים כספיים בשל הנזקים שנגרמו לך!

למה לבחור בעו"ד אריאל שוורץ?

ניסיון משפטי מערכאות משפטיות גבוהות

בעברי שימשתי כעורך דין בלשכה המשפטית וכעורך דין בבית המשפט העליון ועבדתי בצמוד ובשיתוף עם שופטי בית המשפט בניתוח תיקים מורכבים. ניסיון זה וכן הניסיון בייצוג לקוחות בבתי המשפט בערכאות שונות נתן לי את האפשרות להיחשף למנעד רחב של תיקים ומקרים וללמוד.

שימש כעורך דין בביטוח הלאומי

בין תפקידיי, שימשתי גם כעורך דין בביטוח הלאומי. היום, אני לקוח את כל הידע והניסיון שרכשתי מתוך המערכת ומנצל אותו לטובתי ולטובת לקוחותיי וכך משיג עבורם פיצויים גבוהים מהממוצע

אחוזי הצלחה גבוהים וגובה פיצויים גבוהים מהממוצע

בזכות העבר העשיר שללי והניסיון שלי מתוך המערכות הן המשפטית והן בביטוח הלאומי, אני יודע מהן ה"פינות" שאליהן אני צריך להיכנס על מנת למקסם את גובה הפיצויים ולוודא הצלחה ללקוחותיי.

יחס אישי , רגישות והבנה של הלקוח

כחלק מתורת העבודה של המשרד אנחנו מאמינים ביחס אישי, משפחתי, בוטיקי שגורם ללקוח להרגיש נינוח ורגוע לקראת ההליך המשפטי. אנחנו נמצא כל דרך כדי שתוכל לקבל את הפתרון המתאים לך ונתאים את עצמנו לתנאים האישים והכלכליים שלך.

משרד עו"ד שוורץ ושות' | פיצויי תאונות עבודה ותאונות דרכים

בכל שנה קורות מעל ל-70,000 תאונות עבודה [לרבות תאונות דרכים במסגרת תפקיד, בדרך לעבודה או בחזרה ממנה או בשעות העבודה ממש]. חלק גדול ממי שנפגע בתאונת עבודה לא מודע לזכויותיו ומלוא הפיצויים המגיעים לו!

פעמים רבות, עובדים סוחבים איתם פציעה לאורך שנים רבות, ללא נקיטת כל צעדים לקבלת פיצויים כספיים כי “לא נעים מהמעסיק” או ש”אין זמן להתעסק בזה”. 

אז תנו לי לעשות לכם סדר בדברים:
1. כספי הפיצויים משולמים לכם כחוק כחלק מביטוח שיש לכל עובד במדינת ישראל ולא יוצאים מכיסו הפרטי של המעסיק! 
2.כאשר יש לצידכם עורך דין מקצועי, אתם אינכם מעורבים ב- 90% מההתעסקות בתיק והעבודה כולה היא של העורך דין בלבד.

נעים מאוד, שמי עורך-דין אריאל שוורץ. בעברי, שימשתי כעורך דין בלשכה המשפטית, בבית המשפט העליון וכן בביטוח הלאומי. צבירת כל הידע והניסיון הזה הביא אותי להבנה שייעודי הוא להשיג בעבור נפגעי תאונות עבודה ותאונות דרכים את מקסימום הפיצויים המגיעים להם בעזרת הידע שאני צברתי מתוך המערכות. 

עברתם תאונת עבודה? נפצעתם או נפגעתם כחלק מתפקידם או במהלך נסיעה שקשורה לעבודה (גם בדרך לעבודה וממנה)? אני יודע כיצד לעזור לכם. 

אל תקלו ראש בכספי הפיצויים המגיעים לכם, רוב הפעמים לא מדובר בסכום קטן!  צרו איתי קשר עוד היום כדי להבין מהו סכום הפיצויים המגיע לכם ונצא לדרך! 

נגרם לך נזק חמור לאורך זמן כתוצאה מתאונת דרכים במסגרת העבודה?

השאירו פרטים ועו”ד אריאל שוורץ יחזור אליכם בהקדם האפשרי! 

או

סיפורי הצלחה וסיקורים תקשורתיים

סיפור הצלחה/ כתבה מהתקשורת 1

תקציר קצר

סיפור הצלחה/ כתבה מהתקשורת 2

תקציר קצר

סיפור הצלחה/ כתבה מהתקשורת 3

תקציר קצר

סיפור הצלחה/ כתבה מהתקשורת 4

תקציר קצר

שאלות נפוצות

ראשית, עליך לפנות לקבלת טיפול רפואי. 

לאחר מכן, עליך לדווח על התאונה למעסיק שלך על מנת שיוכל לדווח לביטוח לאומי אודות הפגיעה שלך. מעבר לכך, מומלץ מאוד לצלם ראיות ממקום התאונה ואת הנזק, לבדוק אם היו עדים לתאונה ולרשום את פרטי ההתקשרות שלהם. 

דאג לשמור את הקבלות עבור כל הוצאה כספית שלכם, כולל ביקורים אצל רופאים, תשלום בעבור תרופות, מוניות ועוד.

תאונת עבודה תוכר ככזו על ידי ביטוח לאומי במספר מקרים: תאונה שאירעה תוך כדי ועקב העבודה, כולל בדרך לעבודה וממנה, וגרמה לנזק גופני או נפשי המצריך טיפול רפואי. ככלל, ישנן כמה סוגים של תאונות עבודה:  פגיעה שנגרמה כתוצאה מפעולות ממושכות וחזרתיות כחלק מהעבודה (מיקרוטראומה), תחלואה במחלות המוגדרות בתקנות כמחלה שנגרמה כתוצאה מחשיפה לחומרים או לסביבה כחלק מתנאי העבודה, ופגיעה שנגרמה בעקבות אירוע חריג הגורם לסטרס ברמה גבוהה (ריב בעבודה, תקיפה וכו’).

תביעות תאונות עבודה הינם תיקים מורכבים אשר דורשים מיומנות, ידע ומקצועיות בתחום. לא כל עורך דין יידע איך לגשת למלאכה בצורה נכונה. לכן, מומלץ מאוד לפנות לעורך דין אשר מתמחה בתאונות עבודה ויש לו ניסיון רב שנים בתחום הזה, על אחת כמה וכמה אם זהו העיסוק העיקרי של משרדו. 

על פי סעיף 296 לחוק הביטוח הלאומי, יש להגיש את התביעה תוך 12 חודשים ממועד הפגיעה. שיהוי והגשה לאחר שחלפו 12 חודשים עשוי לגרום לדחייה של התביעה או לקיזוז של סכומים.

 דמי הפגיעה מחושבים על ידי ביטוח לאומי בהתאם להשתכרות המבוטח ומשולמים על סך חודשי השווה ל- 75% מהסכום החודשי הקבוע. בכל אופן, הסכום לא יעלה על 1,111 ש”ח ליום ובעבור 13 שבועות לכל היותר.

כל אזרח עובד במדינת ישראל זכאי לביטוח תאונות עבודה מטעם הביטוח הלאומי. אין זה משנה אם מדובר בשכיר או שמא בעצמאי- גם שכירים וגם עצמאים נכללים תחת ביטוח נפגעי עבודה. 

אם נגרם לכם נזק חמור בתאונת דרכים במסגרת העבודה, בדרך לעבודה או בחזרה ממנה, צרו קשר עכשיו.

או

אם נגרם לכם נזק חמור בתאונת דרכים במסגרת העבודה, בדרך לעבודה או בחזרה ממנה, צרו קשר עכשיו.

או

© כל הזכויות שמורות

Gravitex שיווק מבוסס תוצאות

עברת תאונת עבודה ונגרם לך נזק קשה? 

לפניך מס’ שאלות קצרות למטרת בחינה ראשונית של סכום הפיצויים המגיע לך:

 *הפרטים שיימסרו יועברו ישירות אל משרדנו תוך חיסיון מלא ואך ורק למטרת בירור עילה לתביעה

או חייגו: