מתמחים בתביעות ביטוח

ייעוץ אישי ללא התחייבות

03-9590969

ייעוץ אישי ללא התחייבות

03-9590969

צור קשר לייעוץ משפטי

איך אנחנו יכולים לעזור לכם

תביעות מסוג תאונות אישיות

במציאות החיים פעמים רבות אנשים נקלעים למצבים של תאונות עבודה או תאונות אישיות. תאונה אישית מוגדרת כתאונה המתרחשת בפעילות יום יומית של מבוטח כמו תאונה במסגרת טיול משפחתי, תאונה בבית המגורים , תאונה בזמן חופשה בארץ או בחו"ל וכיו"ב.

תביעות מסוג ביטוח סיעוד

למרבה הצער, גם במקרים רגישים של מצב בריאותי נוהגות חברות הביטוח השונות להקשות על מבוטחים במימוש זכיותיהם, לרוב במסגרת טענה לאי מיצוי תקופת אכשרה או טענות הנוגעות למצב בריאותי קודם (טרם שהמובטח רכש את פוליסת הביטוח).

תביעות מסוג ביטוח ועדי בתים משותפים

תאונות המתרחשות במסגרת המרחב הציבורי של בתים משותפים, כמו כניסה לבניין, תאונה במעלית או בחדר המדרגות של הבניין

תביעות מסוג ביטוחי בריאות

מבוטחים רבים נדרשים לממש את פוליסות הביטוח שברשותם בהתקיים אירוע בריאותי חריג. חברות הביטוח מערימות קשיים רבים במסגרת בדיקות הזכאות ובחלק גדול מהמקרים המבוטחים יקבלו זכאות חלקית או כלל תישלל זכאותם לפיצוי או גמלה חודשית. אנו נלווה אתכם ונסייע לכם לקבל את זכויותיכם מול חברות הביטוח.

תביעות מסוג תאונות עבודה

תאונת עבודה הינה כידוע תאונה שאירעה בסביבת העבודה או בזיקה למקום העבודה (כמו נסיעת עבודה, יום כיף עובדים, פגישה מחוץ למשרד, כנס, נופש עובדים וכיו"ב). אנשים אינם מודעים לכך כי ללא קשר לשאלת הסיבה לתאונה, יהיה העובד זכאי לפיצוי משמעותי באמצעות חברת הביטוח של מקום העבודה.

תביעות מסוג ביטוח דירקטורים

תביעות ייחודיות אילו עוסקות בבעלי תפקיד בחברה פרטית או ציבורית אשר במסגרתם תפקידם הבכיר נדרשים לממן עלויות הליך משפטי או נדרשים לשלם לבעלי דין במסגרת חבות אישית.
בפוליסה מסוג זה רצוי להיוועץ בעורך דין מומחה המכיר את הענף הביטוחי ואת רבדי הביטוח השונים שכן היקף הזכאות והתשלומים משתנה מחברה לחברה ומפוליסה לפוליסה.

תביעות מסוג ביטוחי חיים

למרבה הצער, חברות הביטוח החלו בשנים האחרונות להקשות על בני משפחה המבקשים לממש את פוליסות ביטוחי החיים לאחר מקרה פטירה. לרוב מדובר בפוליסות הכוללות פיצוי חד פעמי גבוה מאוד לטובת בני המשפחה, ועל כן חברות הביטוח מקשות מאוד על מימוש הפוליסה ולרוב בני המשפחה יאלצו לפנות לבית המשפט על מנת לממש את הפוליסה.

תביעות מסוג ביטוח רכוש ועסק

פוליסות אילו מתאפיינות בהקניית רובד ביטוחי לבתי עסק במסגרת מצבים שונים כגון נזק לעסק (עקב שריפה או אסון טבע וכיו"ב), אובדן רווחים, נזק מבנה ונזק לרכוש או סחורה אשר בבעלות בית העסק. היקף הזכאות והתשלומים משתנה מחברה לחברה ומפוליסה לפוליסה.

אנחנו נייצג אתכם

33

עו"ד אריאל שוורץ

עו"ד אריאל שוורץ הינו בעל ניסיון מקצועי של 15 שנים בתחום עריכת הדין. בעברו שימש עו"ד שוורץ כמנהל תחום משפטי בבית המשפט העליון וכן בתפקיד ממונה מחוז בלשכת עורכי הדין ויועץ משפטי במוסד לביטוח לאומי. בתפקדיו הציבוריים השונים ניהל עו"ד שוורץ תיקים מורכבים ותקדימיים וצבר ניסיון ייחודי בתחומי משפט שונים.

IMG-20210324-WA0006

עו"ד אריאל שושן

עו"ד אריאל שושן הינו בעל תואר ראשון במשפטים מהמסלול האקדמי המכללה למנהל וכן סטודנט מן המניין לתואר שני באוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם אוניברסיטת ברקלי, סן פרנסיסקו. בין היתר מספק עו"ד שושן ליווי משפטי שוטף, סקירת חשיפות משפטיות, פתיחת חברות והתנהלות שוטפת אל מול רשם החברות, עריכת חוזים והסכמים, ייצוג בבתי משפט ומענה לסוגיות ספאם, צרכנות, פרטיות, זכויות יוצרים ועוד.

צור קשר לייעוץ משפטי

לקוחות מספרים

הנה רק חלק מבין הישגינו המשפטיים

צור קשר לייעוץ משפטי

משרדנו נמצא ברחוב אבא הלל סילבר 15, קומה 6, בית זקסנברג, רמת-גן

טלפון: 03-9590969 נייד: 052-6477990 פקס: 03-7617993 דואר אלקטרוני של המשרד:
[email protected]