משכנתאות והסדרי חוב:

למשרד חטיבה יעודית המתמחה בתחום המשכנתאות והסדרי חוב. משרדנו פועל תוך שיתוף פעולה הדוק עם גורמים בשוק הפיננסי על מנת לספק פתרון מלא ללקוחות הכולל הסדר וסילוק החוב, סגירת תיק הגבייה, ביטול הליכי כינוס נכסים ושמירה על דירת המגורים של הלקוח תוך הסרה וביטול כל ההגבלות החלות על הלקוח (עיכוב יציאה מהארץ, עיקול חשבון בנק ורישיון נהיגה).  נדגיש, כי בשירות זה הלקוח אינו נדרש להון ראשוני או הון עצמי והמשרד מתחייב לספק הסדר בהתאם ליכולתו הכלכלית של הלקוח.

במישור זה מסייע המשרד בשלושה תחומים עיקריים:

הסדר חוב טרום משפטי:  במצב בו הלקוח מצוי באי עמידה בהחזר המשכנתא החודשי וישנו חשש לנקיטת הלכי גבייה או שהתקבל אצל הלקוח מכתב דרישה מהבנק או מהעו"ד של הבנק. בסיטואציה זו המשרד יתערב במיידי על מנת לגבש הסדר וביטול המשך הליכי הגבייה.

הסדרי חוב ללקוחות המצויים בהוצאה לפועל: בכלל זה המשרד שואף לפעול על מנת להגן על דירת המגורים של הלקוח, גיבוש הסדר חוב מול כונס הנכסים במידה ומונה כונס וסגירת תיק ההוצאה לפועל בטווח הזמן המיידי. במישור זה פועל המשרד לטיפול מלא של כלל מצבת החובות, סגירת כל תיקי ההוצאה לפועל המתנהלים של שם הלקוח וביטול כל ההגבלות שהוטלו בהליכי הגבייה.

הליכי פשיטת רגל: באפיק זה מסייע המשרד ללקוחות שנקלעו לפשיטת רגל ומעוניינים למנוע מצב של מכירה ומימוש דירת המגורים בה הינם מתגוררים. בהליך זה המשרד מתחייב לספק הסדר נושים מלא וסיום הליכי פשיטת הרגל  לאחר אישור ההסדר על ידי בית המשפט.

על מנת למנוע מצב בלתי הפיך בטיפול בחוב אנו מייעצים לערב במיידי עורך דין עם קבלת דרישת החוב ותחילת הליך מימוש דירת המגורים.

ליצירת קשר עם משרדנו ניתן לשלוח לנו הודעת דואר אלקטרוני  באמצעות הטופס המקוון (טיפול תוך 4 שעות מרגע קבלת המייל') או להתקשר למענה בטלפון: 052-6477990.

 

פורטל-משכנתאות (1).jpg