חדשות ועדכונים

הרחבת המשרד והעתקת כתובת

אנו שמחים להודיע על הרחבת שירותינו ועל גידול צוות המשרד. לרגל הרחבת המשרד כתובתנו החדשה הינה בדרך אבא הלל סילבר 15, רמת- גן. אנו נשמח כמו תמיד להמשיך ולתת שירות מקצועי ואישי לציבור הלקוחות במשרדים החדשים.

הוצאה לפועל: שאלות ותשובות

שמחנו להתראיין בתוכנית הרדיו "שומר חוק" בעניין תחום ההוצאה לפועל, פשיטת רגל ודיני חדלות פירעון.  משרדנו עוסק בתחום חדלות הפירעון על כל נגזרותיו (תביעות בנקים, חברות ביטוח וכיו"ב). אנו מתחייבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר עבור הלקוח וליווי מקצועי ואישי בכל תיק הנקלט לטיפול. להאזנה לראיון המלא לחצו על הלינק:

תוכנית "שומר חוק" (רדיו סול)- 27.01.20

פתיחת משרד ברמת גן

משרדנו שמח לעדכן כי במהלך חודש אוקטובר יתחילו שירותי המשרד להינתן במשרדים החדשים המצויים בדרך אבא הלל סילבר 12 בעיר רמת גן. המשרד ימשיך ללוות את לקוחות הערים רחובות, נס ציונה ויבנה תוך הרחבת השירותים הקיימים.

מה דין רכב נכה צה"ל בהליך עיקול בהוצאה לפועל?

השבוע נשאלתי בפורום ההוצאה לפועל על ידי חייב שקיבל רכב ביורשה מאביו המנוח, נכה צה"ל, מה דינו של הרכב בזמן מימוש עיקול בהוצל"פ.

התשובה המפורטת והשיקולים השונים שיש לקחת בחשבון בהתמודדות בהוצאה לפועל מפורטים בתשובה שבאתר הפורומים המשפטיים :

http://www.lawforums.co.il/Forum.aspx?ForumID=8

פורום

חדש! השקת שירותי הסדר חוב משכנתא

משרדנו שמח להודיע על השקת חטיבה חדשה בתחום המשכנתאות והסדרי החוב!  החל מהיום יתחיל המשרד לספק שירותי הסדרי חוב בדגש על חוב משכנתה הן בהליך המקדמי (הליך טרום גבייה) והן בהליכי הוצאה לפועל ובהליכי פשיטת רגל. לפרטים נוספים ניתן לעיין במידע המצוי בדף "משכנתאות והסדרי חוב".

תוצאת תמונה עבור פסגה משכנתאות